SURİYE'DE ÖLDÜRÜLEN TERÖRİSTLERSURİYE'DE ÇATIŞMALARDA ÖLDÜRÜLENLER

Suriye'de çatışmalarda öldürülen YPG,YPJ,PYD, HPG gibi AB-D TARAFINDAN desteklenen güçlerin yayınlanan bu LİSTEYLE ASLINDAN rücu eden "PKK'nın ta kendisi" olduğunu BİR KEZ DAHA GÖZLER önüne serdi.

Bilinmeyen birşey olmamasına AB-D gibi NATO ve müttefik denilen aslı olmayan bağlantısı bulunan ve bu sayede TÜRKİYEN'NİN önüne her daim mezar kazmaya çalışan DEVLETLEREDE LİSTEDE yer alanların kimlikleri ÇOK ÖNEMLİ belge olarak ortaya çıktı.

Arşivlik belge olabilmesinin nedeni bu listenin anma günü nedeniyle SAHİPLERİ tarafından bizzati yayınlanmasıdır.Listenin kontrol edilmesiyle geçen sürede ortaya çıkan GERÇEK; AB-D tarafından değişik isim ve sembollerle kullanılan teröristlerin %70'den fazlasının Türkiye kaynaklı ve topraklarımızdan gitmiş olmasıydı.

Aynı şekilde açık kimlikleri yazılan teröristlerin pek çoğunun ailelerinin yaşadıkları bölge ve yerlerin Türkiye topraklarında bulunması isimleri sembolleri ne kadar değişik olursa olsun vatan haini PKK TERÖRİSTLERİYLE aynı adreslerde ve KANDİL'DE birleştiği GÖRÜLDÜ..

Tüm bunlar ASLI NATO ve Türkiye'ye Müttefik denilen ancak bizim için pekde ASTARI OLMAYAN Devletlerin fazlaca DİKKATE alacakları bir durum değildir.Olmasıda beklenmiyor fakat kendi menfaatleri söz konusu olduğunda ŞAM'I ŞEKER yaptıkları ŞEYTANLA bile KOLAYCA Ortaklık ETTİKLERİNİ BİR KEZ daha gösteriyor

Bugün AB-D'nin yarattığı ve desteklediği güçlerden biriside Suriye Demokratik Güçleridir kendi özel kuvvetlerinin tamamı içinde gömülü olmak şartıyla yukarıda sözü edilen terörist guruplarının tamamının yanında sayıları fazla olmayan Araplardan oluşmaktadır.Türkiye ise hem ABD hemde AB için (AB-D) SORUN ÇIKARAN oyun BOZAN ülke durumundadır.Dolayısıyla bu şekliyle hedef ülke konumuna gelmiştir.

PYD tarafından hazırlanan dosyada, çatışmada öldürülen 530 savaşçının isim, soyisim, rütbe ve görevlerine dair bilgiler yer almaktadır.

530 kişilik listede öldürülenlerin 426’sı erkek, 104’ü kadın. Listede bulunanların baba ve anne adları, memleketi, tarihi ve adı da bulunuyor. PDF olarak hazırlanan listenin tamamı aşağıda yer alıyor. Listeyi görmek için fare ile bağlantıyı tıklayıp sayfalarında ilerleyebilirsiniz yada sayfayı doğrudan indirmenizde mümkündür..Listenin gerekli yerlerde Yayımı sağlanmıştır..


TIKLA -İNDİR 

 


ÇOĞUNLUKLA MÜSLÜMANLARI KATLETTİLER
CİZREDE HAİNLER BÖYLE SALDIRDILAR


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss